Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Groep 4 2e ronde A

Groep 4 2e ronde A

Team G P
1 SIOL 2 1 3
2 SV Venray 9 1 3
3 De Leeuw 3 1 3
4 HRC'27 2 1 3
5 Sparta'18 3 1 3
6 De Leeuw 5 1 3
7 SIOL 3 1 3
8 Gemert 8 1 3
9 SHH 4 1 3
10 Spaubeek 4 1 3
11 SV De Braak 8 (zon) 1 3
12 Sportclub Jekerdal 5 1 3
13 Olympia'18 8 1 3
14 Geusselt Sport 4 1 3
15 SV Someren 8 (zon) 1 3
16 EMS 3 1 3
17 Sporting S.T. 2 1 3
18 VV Baarlo 5 1 3
19 Leonidas - W 6 1 3
20 Sportclub Irene 6 1 3
21 SVE 2 1 3
22 ASV'33 6 1 3
23 DVO 4 1 3
24 Mifano 7 (zon) 1 3
25 RKSVO 35+1 1 3
26 Sportclub Irene 8 1 3
27 SV De Braak 13 (zon) 1 3
28 DESM 4 1 3
29 DESM 5 1 3
30 Wittenhorst 6 1 3
31 Avanti'31 5 1 3
32 Heer 7 1 3
33 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 3
34 vvVOS 5 1 3
35 Nulandia 4 1 3
36 UDI'19/CSU 8 1 3
37 Venlosche Boys 6 1 3
38 Vorstenbossche Boys 5 1 3
39 Erp 10 1 3
40 Festilent 7 1 3
41 Grashoek 4 1 3
42 GSV'28 4 1 3
43 IVO 7 1 3
44 NWC 9 1 3
45 Sportclub'25 3 1 3
46 Vorstenbossche Boys 35+1 1 3
47 Avanti'31 8 1 3
48 Groene Ster 6 1 3
49 RKSV Minor 4 1 3
50 SV TOP 12 1 3
51 RKSVV 2 1 1
52 S.V. Brandevoort 6 1 1
53 Sportclub Leeuwen 3 1 1
54 SV Someren 10 (zon) 1 1
55 Gemert 10 1 1
56 Gemert 7 1 1
57 MBC'13 4 1 1
58 MVC 2 1 1
59 SV Someren 11 (zon) 1 1
60 UDI'19/CSU 12 1 1
61 Vorstenbossche Boys 4 1 1
62 Walburgia 1 1 1
63 De Ster 5 1 1
64 Festilent 8 1 1
65 Langeberg 5 1 1
66 Olympia'18 6 1 1
67 Avanti'31 7 0 0
68 Bruheze 3 0 0
69 Deurne 8 0 0
70 ELI 3 0 0
71 Gemert 9 0 0
72 HRC'27 1 0 0
73 Merselo 2 0 0
74 Schijndel/DE WIT 7 0 0
75 SV United 4 0 0
76 Vitesse'08 6 0 0
77 ZSV 8 0 0
78 Wittenhorst 10 1 0
79 FC de Rakt 6 1 0
80 Festilent 6 1 0
81 Margriet 4 1 0
82 Sparta'18 4 1 0
83 DSV 4 1 0
84 DVG 4 1 0
85 H.B.S.V. 4 1 0
86 Mierlo Hout 6 1 0
87 Panningen 5 1 0
88 RKVVM 3 1 0
89 Rood Wit'62 9 1 0
90 V.V. Schaesberg 5 1 0
91 Chevremont 3 1 0
92 FC Uden 4 1 0
93 IASON 1 1 0
94 Rhode/VSB 11 1 0
95 Blerick 6 1 0
96 EVV Echt 4 1 0
97 SV Meerssen 5 1 0
98 VV Baarlo 7 1 0
99 Bruheze 4 1 0
100 Liessel 2 1 0
101 NWC 10 1 0
102 Schinveld 3 1 0
103 Veritas 5 1 0
104 vvVOS 4 1 0
105 Meterik 3 1 0
106 Neerkandia 4 1 0
107 RKVB 3 1 0
108 Avesteyn 4 1 0
109 SCG 3 1 0
110 SCMH 3 1 0
111 Haslou 5 1 0
112 Mariahout 5 1 0
113 Merselo 3 1 0
114 RKVB 2 1 0
115 RKHSV 6 1 0
116 SES 4 1 0
117 Erp 9 1 0
118 Gemert 13 (zon) 1 0
119 MMC Weert 6 1 0
120 Weltania 4 1 0
121 VVV'03 5 1 0
122 FC Landgraaf 4 1 0
123 EGS`20 10 1 0
124 Heijen 4 1 0
125 Sparta'18 6 1 0
126 Chevremont 4 1 0
127 Toxandria 5 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!