Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
11 sep 09.00 Achilles Reek JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
11 sep 09.10 Berghem Sport JO7-2 EGS`20 JO7-2JM co -
11 sep 09.20 EGS`20 JO7-2JM DAW Schaijk JO7-1 co -
18 sep 08.30 Berghem Sport JO7-2 EGS`20 JO7-2JM co -
18 sep 08.40 Achilles Reek JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
18 sep 08.50 EGS`20 JO7-2JM DAW Schaijk JO7-1 co -
25 sep 09.00 DAW Schaijk JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
25 sep 09.10 Berghem Sport JO7-2 EGS`20 JO7-2JM co -
25 sep 09.20 EGS`20 JO7-2JM Achilles Reek JO7-1 co -
06 nov 09.00 EGS`20 JO7-2JM Festilent JO7-1JM co -
06 nov 09.10 EGS`20 JO7-2JM Berghem Sport JO7-2 co -
06 nov 09.20 DAW Schaijk JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
13 nov 10.30 EGS`20 JO7-2JM Prinses Irene JO7-2 co -
13 nov 10.40 EGS`20 JO7-2JM HVCH JO7-1JM co -
13 nov 10.50 SJO/SSA Vesta'19 JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
20 nov 08.40 EGS`20 JO7-2JM HVCH JO7-1JM co -
20 nov 09.00 EGS`20 JO7-2JM Prinses Irene JO7-2 co -
20 nov 09.20 DAW Schaijk JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
27 nov 09.00 SJO/SSA Vesta'19 JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
27 nov 09.10 Cito JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
27 nov 09.20 EGS`20 JO7-2JM DAW Schaijk JO7-1 co -
04 dec 09.00 EGS`20 JO7-2JM Prinses Irene JO7-2 co -
04 dec 09.10 Berghem Sport JO7-2 EGS`20 JO7-2JM co -
04 dec 09.20 EGS`20 JO7-2JM Festilent JO7-1JM co -
11 dec 09.30 EGS`20 JO7-2JM Festilent JO7-1JM co -
11 dec 09.40 EGS`20 JO7-2JM HVCH JO7-1JM co -
11 dec 09.50 DAW Schaijk JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
29 jan 08.45 EGS`20 JO7-2JM SIOL JO7-1 co -
29 jan 08.55 JVC Cuijk JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
29 jan 09.05 EGS`20 JO7-2JM Gassel JO7-1 co -
05 feb 10.00 EGS`20 JO7-2JM SV DWSH'18 JO7-2 co -
05 feb 10.10 Constantia JO7-2JM EGS`20 JO7-2JM co -
05 feb 10.20 EGS`20 JO7-2JM Juliana Mill JO7-1 co -
12 feb 08.30 EGS`20 JO7-2JM Gassel JO7-1 co -
12 feb 08.40 Venhorst JO7-1JM EGS`20 JO7-2JM co -
12 feb 08.50 EGS`20 JO7-2JM Juliana Mill JO7-1 co -
19 feb 09.00 EGS`20 JO7-2JM SIOL JO7-1 co -
19 feb 09.10 Venhorst JO7-1JM EGS`20 JO7-2JM co -
19 feb 09.20 EGS`20 JO7-2JM Juliana Mill JO7-1 co -
12 mrt 09.00 EGS`20 JO7-2JM SJO Vianen Vooruit HBV JO7-2 co -
12 mrt 09.10 De Zwaluw JO7-2 EGS`20 JO7-2JM co -
12 mrt 09.20 EGS`20 JO7-2JM Olympia'18 JO7-3 co -
26 mrt 08.30 EGS`20 JO7-2JM SV DWSH'18 JO7-1JM co -
26 mrt 08.40 SIOL JO7-5 EGS`20 JO7-2JM co -
26 mrt 08.50 EGS`20 JO7-2JM Olympia'18 JO7-3 co -
02 apr 08.30 EGS`20 JO7-2JM Gassel JO7-1 co -
02 apr 08.40 Juliana Mill JO7-2 EGS`20 JO7-2JM co -
02 apr 08.50 EGS`20 JO7-2JM Olympia'18 JO7-3 co -
09 apr 09.00 EGS`20 JO7-2JM SJO Vianen Vooruit HBV JO7-2 co -
09 apr 09.10 Juliana Mill JO7-2 EGS`20 JO7-2JM co -
09 apr 09.20 EGS`20 JO7-2JM Olympia'18 JO7-3 co -
23 apr 09.30 EGS`20 JO7-2JM De Zwaluw JO7-2 co -
23 apr 09.40 SV DWSH'18 JO7-1JM EGS`20 JO7-2JM co -
23 apr 09.50 EGS`20 JO7-2JM Olympia'18 JO7-3 co -
14 mei 09.15 EGS`20 JO7-2JM SV DWSH'18 JO7-1JM co -
14 mei 09.25 Gassel JO7-1 EGS`20 JO7-2JM co -
14 mei 09.35 EGS`20 JO7-2JM Olympia'18 JO7-3 co -
21 mei 08.45 EGS`20 JO7-2JM Juliana Mill JO7-2 co -
21 mei 08.55 EGS`20 JO7-2JM SIOL JO7-5 co -
21 mei 09.05 SJO Vianen Vooruit HBV JO7-2 EGS`20 JO7-2JM co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!