Cookie beleid EGS '20

De website van EGS '20 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

3e klasse D

3e klasse D

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 mrt 14:00 Groesbeekse Boys 1 (zon) Festilent 1 (zon)
3 mrt 14:00 SCE 1 (zon) Heijen 1 (zon)
3 mrt 14:30 EGS`20 1 (zon) Hapse Boys 1 (zon)
3 mrt 14:30 Krayenhoff 1 (zon) Vianen Vooruit 1 (zon)
3 mrt 14:30 Venhorst 1 (zon) Brakkenstein 1 (zon)
3 mrt 14:30 Volkel 1 (zon) Quick 1888 1 (zon)
3 mrt 14:30 Vorstenbossche Boys 1 (zon) NEC 1 (zon)
10 mrt 13:00 NEC 1 (zon) EGS`20 1 (zon)
10 mrt 14:00 Quick 1888 1 (zon) Krayenhoff 1 (zon)
10 mrt 14:30 Brakkenstein 1 (zon) Vorstenbossche Boys 1 (zon)
10 mrt 14:30 Festilent 1 (zon) SCE 1 (zon)
10 mrt 14:30 Hapse Boys 1 (zon) Volkel 1 (zon)
10 mrt 14:30 Heijen 1 (zon) Venhorst 1 (zon)
10 mrt 14:30 Vianen Vooruit 1 (zon) Groesbeekse Boys 1 (zon)
17 mrt 14:00 Groesbeekse Boys 1 (zon) Quick 1888 1 (zon)
17 mrt 14:00 SCE 1 (zon) Vianen Vooruit 1 (zon)
17 mrt 14:30 EGS`20 1 (zon) Brakkenstein 1 (zon)
17 mrt 14:30 Heijen 1 (zon) Festilent 1 (zon)
17 mrt 14:30 Krayenhoff 1 (zon) Hapse Boys 1 (zon)
17 mrt 14:30 Venhorst 1 (zon) Vorstenbossche Boys 1 (zon)
17 mrt 14:30 Volkel 1 (zon) NEC 1 (zon)
24 mrt 14:00 NEC 1 (zon) Krayenhoff 1 (zon)
24 mrt 14:00 Quick 1888 1 (zon) SCE 1 (zon)
24 mrt 14:30 Brakkenstein 1 (zon) Volkel 1 (zon)
24 mrt 14:30 Festilent 1 (zon) Venhorst 1 (zon)
24 mrt 14:30 Hapse Boys 1 (zon) Groesbeekse Boys 1 (zon)
24 mrt 14:30 Vianen Vooruit 1 (zon) Heijen 1 (zon)
24 mrt 14:30 Vorstenbossche Boys 1 (zon) EGS`20 1 (zon)
7 apr 14:00 Groesbeekse Boys 1 (zon) NEC 1 (zon)
7 apr 14:00 SCE 1 (zon) Hapse Boys 1 (zon)
7 apr 14:30 Festilent 1 (zon) Vianen Vooruit 1 (zon)
7 apr 14:30 Heijen 1 (zon) Quick 1888 1 (zon)
7 apr 14:30 Krayenhoff 1 (zon) Brakkenstein 1 (zon)
7 apr 14:30 Venhorst 1 (zon) EGS`20 1 (zon)
7 apr 14:30 Volkel 1 (zon) Vorstenbossche Boys 1 (zon)
13 apr 19:00 Brakkenstein 1 (zon) Groesbeekse Boys 1 (zon)
14 apr 14:00 NEC 1 (zon) SCE 1 (zon)
14 apr 14:00 Quick 1888 1 (zon) Festilent 1 (zon)
14 apr 14:30 EGS`20 1 (zon) Volkel 1 (zon)
14 apr 14:30 Hapse Boys 1 (zon) Heijen 1 (zon)
14 apr 14:30 Vianen Vooruit 1 (zon) Venhorst 1 (zon)
14 apr 14:30 Vorstenbossche Boys 1 (zon) Krayenhoff 1 (zon)
21 apr 14:00 Heijen 1 (zon) NEC 1 (zon)
21 apr 14:00 SCE 1 (zon) Brakkenstein 1 (zon)
21 apr 14:30 Festilent 1 (zon) Hapse Boys 1 (zon)
21 apr 14:30 Groesbeekse Boys 1 (zon) Vorstenbossche Boys 1 (zon)
21 apr 14:30 Krayenhoff 1 (zon) EGS`20 1 (zon)
21 apr 14:30 Venhorst 1 (zon) Volkel 1 (zon)
21 apr 14:30 Vianen Vooruit 1 (zon) Quick 1888 1 (zon)
28 apr 14:00 Quick 1888 1 (zon) Venhorst 1 (zon)
28 apr 14:30 EGS`20 1 (zon) Groesbeekse Boys 1 (zon)
28 apr 14:30 Brakkenstein 1 (zon) Heijen 1 (zon)
28 apr 14:30 Hapse Boys 1 (zon) Vianen Vooruit 1 (zon)
28 apr 14:30 Volkel 1 (zon) Krayenhoff 1 (zon)
28 apr 14:30 Vorstenbossche Boys 1 (zon) SCE 1 (zon)
5 mei 14:00 NEC 1 (zon) Festilent 1 (zon)
12 mei 14:00 Groesbeekse Boys 1 (zon) Volkel 1 (zon)
12 mei 14:00 Quick 1888 1 (zon) Hapse Boys 1 (zon)
12 mei 14:00 SCE 1 (zon) EGS`20 1 (zon)
12 mei 14:30 Festilent 1 (zon) Brakkenstein 1 (zon)
12 mei 14:30 Heijen 1 (zon) Vorstenbossche Boys 1 (zon)
12 mei 14:30 Venhorst 1 (zon) Krayenhoff 1 (zon)
12 mei 14:30 Vianen Vooruit 1 (zon) NEC 1 (zon)
20 mei 14:30 EGS`20 1 (zon) Heijen 1 (zon)
20 mei 14:30 Brakkenstein 1 (zon) Vianen Vooruit 1 (zon)
20 mei 14:30 Krayenhoff 1 (zon) Groesbeekse Boys 1 (zon)
20 mei 14:30 NEC 1 (zon) Quick 1888 1 (zon)
20 mei 14:30 Venhorst 1 (zon) Hapse Boys 1 (zon)
20 mei 14:30 Volkel 1 (zon) SCE 1 (zon)
20 mei 14:30 Vorstenbossche Boys 1 (zon) Festilent 1 (zon)
26 mei 14:30 Festilent 1 (zon) EGS`20 1 (zon)
26 mei 14:30 Groesbeekse Boys 1 (zon) Venhorst 1 (zon)
26 mei 14:30 Hapse Boys 1 (zon) NEC 1 (zon)
26 mei 14:30 Heijen 1 (zon) Volkel 1 (zon)
26 mei 14:30 Quick 1888 1 (zon) Brakkenstein 1 (zon)
26 mei 14:30 SCE 1 (zon) Krayenhoff 1 (zon)
26 mei 14:30 Vianen Vooruit 1 (zon) Vorstenbossche Boys 1 (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!