Cookie beleid EGS '20

De website van EGS '20 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

6e klasse 38

6e klasse 38

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 mrt 9:30 Volkel 7 (zon) UDI'19/CSU 8
3 mrt 10:00 Festilent 6 EGS`20 6
3 mrt 10:00 SJVV 4 Odiliapeel/Braks Groep 2
3 mrt 11:00 FC Uden 5 (zon) Venhorst 4
3 mrt 12:30 Gemert 8 Boekel Sport 6
10 mrt 10:30 Handel 3 Gemert 8
10 mrt 11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 Erp 8 (zon)
10 mrt 12:00 EGS`20 6 SJVV 4
10 mrt 12:00 UDI'19/CSU 8 FC Uden 5 (zon)
10 mrt 12:30 Boekel Sport 6 Volkel 7 (zon)
10 mrt 13:00 Venhorst 4 Festilent 6
17 mrt 9:30 Volkel 7 (zon) FC Uden 5 (zon)
17 mrt 10:00 Festilent 6 UDI'19/CSU 8
17 mrt 11:00 Erp 8 (zon) EGS`20 6
17 mrt 11:00 SJVV 4 Venhorst 4
17 mrt 12:30 Boekel Sport 6 Handel 3
17 mrt 12:30 Gemert 8 Odiliapeel/Braks Groep 2
24 mrt 10:30 Handel 3 Volkel 7 (zon)
24 mrt 11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 Boekel Sport 6
24 mrt 12:00 EGS`20 6 Gemert 8
24 mrt 12:00 FC Uden 5 (zon) Festilent 6
24 mrt 12:00 UDI'19/CSU 8 SJVV 4
24 mrt 13:00 Venhorst 4 Erp 8 (zon)
30 mrt 17:00 SJVV 4 Boekel Sport 6
1 apr 12:00 Venhorst 4 UDI'19/CSU 8
1 apr 12:15 EGS`20 6 FC Uden 5 (zon)
4 apr 19:45 SJVV 4 Festilent 6
7 apr 9:30 Volkel 7 (zon) Festilent 6
7 apr 10:30 Handel 3 Odiliapeel/Braks Groep 2
7 apr 11:00 Erp 8 (zon) UDI'19/CSU 8
7 apr 11:00 SJVV 4 FC Uden 5 (zon)
7 apr 12:30 Boekel Sport 6 EGS`20 6
7 apr 12:30 Gemert 8 Venhorst 4
11 apr 19:30 Erp 8 (zon) Handel 3
14 apr 10:00 Festilent 6 SJVV 4
14 apr 11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 Volkel 7 (zon)
14 apr 12:00 EGS`20 6 Handel 3
14 apr 12:00 FC Uden 5 (zon) Erp 8 (zon)
14 apr 12:00 UDI'19/CSU 8 Gemert 8
14 apr 12:00 Venhorst 4 Boekel Sport 6
21 apr 9:30 Volkel 7 (zon) SJVV 4
21 apr 10:30 Handel 3 Venhorst 4
21 apr 11:00 Erp 8 (zon) Festilent 6
21 apr 11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 EGS`20 6
21 apr 12:30 Boekel Sport 6 UDI'19/CSU 8
21 apr 12:30 Gemert 8 FC Uden 5 (zon)
28 apr 12:00 FC Uden 5 (zon) Handel 3
28 apr 12:30 Gemert 8 SJVV 4
5 mei 10:30 Handel 3 EGS`20 6
5 mei 11:00 SJVV 4 Erp 8 (zon)
12 mei 10:30 Handel 3 FC Uden 5 (zon)
12 mei 11:00 Erp 8 (zon) Volkel 7 (zon)
12 mei 11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 UDI'19/CSU 8
12 mei 12:00 EGS`20 6 Venhorst 4
12 mei 12:30 Boekel Sport 6 Festilent 6
20 mei 9:30 Volkel 7 (zon) EGS`20 6
20 mei 10:00 Festilent 6 Gemert 8
20 mei 12:00 FC Uden 5 (zon) Boekel Sport 6
20 mei 12:00 UDI'19/CSU 8 Handel 3
26 mei 12:00 Venhorst 4 Odiliapeel/Braks Groep 2
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!